intereses.1w.lv

Latvija uzvar Norvēģiju un saglabā cerības uz 1/4 finālu

Latvijas hokeja izlase šodien pasaules čempionātā aizvadīja F grupas spēli ar Norvēģijas valstsvienību. Latvijas hokejisti izcīnīja uzvaru ar 5:0.

Edgars Masaļskis savus vārtus nosargāja neskartus.

Oļega Znaroka pēcspēles komentārs. (Fotogalerija.)

Latvijas izlasē bija notikusi viena izmaiņa. Traumētā Jura Štāla vietā, kuram čempionāts beidzies, uzbrukumā kopā ar Sergeju Pečuru un Kasparu Saulieti spēlēja Jēkabs Rēdlihs.

Pirmā perioda sākumā vārtus varēja gūt Aleksandrs Ņiživijs, taču uzbrucēja mestā ripa trāpīja pa vārtu stabu. Perioda turpinājumā Latvijas izlasi vairākas reizes glāba Edgars Masaļskis un pēc spēlētām divdesmit minūtēm komandas vārtus nebija guvušas.

Reklāma

Arī otrajā periodā netika gūti vārti, lai gan Latvijas hokejisti spēlēja vairākas reizes skaitliskajā vairākumā, vienu reizi pat pieci pret trīs.

Ko latvieši nespēja pirmajos divos periodos, to panāca pēdējā. Vispirms Lauris Dārziņš atklāja rezultātu, mača 49. minūtē Mārtiņš Cipulis vairākumā panāca 2:0, bet 58. minūtē Guntis Galviņš vairākumā guva trešos vārtus.

Norvēģi noņēma vārtsargu un Jānis Sprukts ceturtos vārtus guva tukšos vārtos, bet punktu mačam pielika Galviņš, kurš savus otros vārtus iemeta vārtsargam caur kājsargiem.

F grupas pēdējo spēli Latvijas izlase aizvadīs pirmdien, kad 21.15 tiksies ar Čehijas hokejistiem.

Paralēli Latvijas izlases spēlei norisinājās Krievijas un Dānijas spēle. Ar rezultātu 6:1 pārāki bija Krievijas hokejisti.
Komentāri (0)  |  2010-05-16 23:23  |  Skatīts: 12059x         Ieteikt draugiem       TweetMe